Pánská bunda BOGNER FIRE+ICE TAJO-T je technická lyžařská bunda z kolekce BOGNER FIRE+ICE, která spojují sportovní výkon s moderním, městsky působícím stylem. Bunda je vhodná na sjezdové lyžování a snowboarding.
Minimalistická silueta se sportovním střihem a kontrastními detaily podtrhuje dynamický charakter kolekce FIRE+ICE. Bunda působí čistě, sebevědomě a zároveň technicky. Skvěle funguje v kombinaci s lyžařskými kalhotamy z řady BOGNER FIRE+ICE i s jednoduchým midlayerem v duchu moderního alpine chic.
100% polyester
Doporučujeme šetrné praní na jemný program bez použití aviváže. Pro zachování funkčních vlastností dodržujte pokyny uvedené na štítku výrobku.
Součást kurátorského výběru SUMMIT-SPORT – kurátorovaný výběr alpine‑chic a performance módy BOGNER FIRE+ICE.
Hledat: ""
menu
Pro co nejpohodlnější používání eshopu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím", můžete jej však také odmítnout kliknutím zde.
Už máte účet? Přihlaste se níže.
Pošleme Vám do e-mailu odkaz na změnu hesla.